Ankara’dan 3 Gece 4 Gün Tur Programı

3 Gece 4 Gün Olympos Turu Programı

Not: Dileyen misafirler Olympos’a vardıktan sonra bireysel tatilini yapabilir. Grupça hareket etme zorunluluğu yoktur.

Çarşamba akşam Ankara’dan hareket; (30 Ağustos dönemi özel tarihte Cuma akşam hareket)

23:55: Kızılay Gama Önü
00:15: Armada Avm Önü
00:30: Ümitköy Köprüsü noktarlarından hareketle Olympos turumuza başlıyoruz. Yol güzergahında ortalama 3 ihtiyaç molası verilmektedir.

1. Gün – Perşembe: Olympos Turları | Olympos Antikkent Turu – Olympos Plajı – Kemer Aura ve İnferno Gece Kulübü

Ankara Çıkışlı Olympos Turumuza yaklaşık 8 saatlik yolculuğun ardından Olympos’a varıyoruz. Konaklama yapacağımız, denize en yakın pansiyonlardan olan Türkmen Tree Houses ‘a ulaşarak dileyen misafirlerimiz isteğe bağlı ekstra kahvaltısını alabilir veya oda müsaitliğine göre odalarını beklerken tatiline başlayabilirler. Müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyor, sonrasında sizi doğa ve deniz keyfi ile baş başa bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte saat 15:00 da pansiyon önünde veya Olympos Antik Kent girişinde buluşarak tarih kokan Olympos Antik Kenti‘ni gezmeye gidiyoruz. Olympos Antik Kenti gezimizde rehberimiz gerekli noktalarda fotoğraf molası verir ve gerekli anlatımları sağlar. Antik kent gezimizin ardından Olympos tepesine çıkarak görseline ve fotoğraf çekimine doyamayacağınız deniz manzarasının ardından Olympos plajına gidiyoruz ve kendimizi berrak sulara bırakıyoruz. Olympos Plajı‘na geçişlerde zorunlu olarak antik kent içinden geçilmektedir. Otelimizde açık büfe olan akşam yemeğimizi alıyoruz. Saat 22:30’da isteğe bağlı olarak Kemer Inferno veya Aura Club’a hareket için resepsiyon önünde buluşuyoruz. Türkiye’nin gece hayatının öncülerinden Inferno veya Aura Club’ta müthiş bir gece seni bekliyor.

Kahvaltı: İlk gün isteğe bağlı olup, ekstradır.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree Houses

2. Gün – Cuma: Olympos Turu | Tekne Turu – Suluada veya Adrasan Koyları – Yanartaş – Olympos Barları

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 10:00’da isteğe bağlı olan Suluada veya Adrasan Koyları tekne turu için Adrasan Limanı‘na hareket ediyoruz. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak Olympos yaşam alanını veya Olympos sahilinin tadını çıkarabilirler. Tekne turuna katılacak misafirlerimizle saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin en berrak koylarına veya Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Suluada‘ya veya koylar bölgesine giderek tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu koylarda vereceğimiz molalarda tadına doyamayacağınız yüzme fırsatını yakalayacaksınız. Akşama kadar teknemizle gezilmedik koy bırakmıyoruz ve hepsinde yüzme molaları seni bekliyor. Öğle yemeğimizi tekne için taze balık, makarna ve salata ikramı ile alıyoruz. Gün içerisinde müzik ve eğlencenin bol olduğu bir günün ardından, çay ve meyve ikramı ile tekne turumuzu sonlandırıyor ve ardından Olympos‘a konaklama yaptığımız pansiyonumuza gidiyoruz. Akşam otelimizde açık büfe yemeğimizin ardından isteğe bağlı olan Yanartaş Turu için saat 21:00’da pansiyon önünde buluşuyoruz. Saatlerimiz tekrardan 00:00’ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia Bar‘a grubumuza özel ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree Houses

3. Gün – Cumartesi: Olympos Turu | Adrasan Plajı – Su Sporları – Gece Mehtap Tekne Turu – Olympos Barları

Olympos’a kadar gelmişiz Adrasan’a gitmeyelim mi ? Tabii ki gidelim. Saat 12:00’da dileyen misafirlerimizle ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz Adrasan Plajı’na gidiyoruz. Adrasan Plajı Turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak Olympos yaşam alanını veya Olympos sahilinin tadını çıkarabilirler. Adrasan’da çok uygun fiyatlarla su sporları yapabilirsiniz. Adrasan plajının tamamı kum olup, burada şezlong ve şemsiye kullanma imkanı bulabilirsiniz. Çevrede bulunan cafelerde veya çardaklarda vakit geçirebilir bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Ortalama 18:00 civarlarında Adrasan sahilde toplanıp, Olympos’a pansiyonumuza geri gidiyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi aldıktan sonra isteğe bağlı olan 21:00’da tekneyle mehtap turuna gidiyoruz. (gece tekne turu yüzme molalı). Saatlerimiz tekrardan 00:00’ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia Bar’a ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree Houses

4. Gün – Pazar: Kahvaltı – Ankara’ya Dönüş

Sabah tesisimizde alacağımız kahvaltı sonrasında odalarımızı boşaltıp 11:00’da Pansiyondan ayrılarak Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi ilgili duraklarda bırakarak Antalya Olympos Turumuzu burada noktalıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Yol güzergahında alınacak olup, ekstra ve isteğe bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.