Sık Sorulan Sorular

Olympos (Olimpos) nerede?
Olympos (Olimpos) Antalya’da bulunmaktadır. Kemer ve Finike arasında bulunmakta olup, kemer merkeze 40 km uzaklıkta muhteşem bir doğanın içinde bulunmaktadır

Tura katılabilmek için özel bir şartınız var mı?
Hayır yok, Eğlenmeyi seven gençler, kendini genç hissedeler veya ailelerinize kapımız açıktır.

Yaş sınırı var mı ?
Her yaştan herkes turlarımıza katılabilir

İstediğimiz arkadaşımızla konaklayabiliyor muyuz?
Evet istediğiniz arkadaşınızla beraber kalabilirsiniz. Odalarımız 2 veya 3 kişiliktir. Tanımadığınız birisiyle her iki tarafında böyle bir talebi olmadığı sürece birlikte kalmıyorsunuz. Eğer 2 arkadaş gelmişseniz 2 kişi beraber kalıyorsunuz, 3 kişi geldiyseniz 3 kişi beraber kalıyorsunuz. 4 kişi geldiyseniz 2 tane 2 kişilik odada kalıyorsunuz. Bir odada tek başınıza kalmak isterseniz buda mümkün ancak konaklama bedeli %50 artış gösteriyor.

 Odalarda wc, duş ve klima var mı ?
Evet tüm odalarımızın içinde wc, duş ve klima bulunmaktadır.

 Tura tek başımızı katılabiliyor muyuz, eğer katılabiliyorsak ücretlerde farklılık oluyor mu ?
Turlarımıza tek başınıza katılabilirsiniz ki bu tarz gelen kişilerde her hafta olabiliyor. Eğer sizin gibi tek başına gelen hem cinsiniz başka bir misafirimiz var ise ve her iki tarafta oda birleştirme isterse o kişiyle beraber kalabiliyorsunuz. Eğer böyle bir durum olmazsa 2 kişilik odada tek başınıza kalıyorsunuz. 2 kişilik odayı tek başınıza kapattığınız için konaklama bedelinde %50 artış söz konusu oluyor. Örneğin gitmeyi düşündüğünüz hafta 3 gece 4 gün tur fiyatı 600  TL ise %50 artış ile 900 TL’ye çıkıyor ve bir odada tek başınıza kalıyorsunuz. Tek konaklamalar kontenjanla sınırlı olup her zaman müsaitlik bulunmamaktadır.

 Ücrete neler dahil ?
Ulaşım, konaklama, kalınan gece sayısı kadar kahvaltı ve akşam yemekleri, antik kent tanıtımı ve Adrasan turu (Ankara çıkışlılar için geçerli) ücrete dahildir. Ücretler iki şekilde oluşmaktadır. Ulaşım dahil ve ulaşım hariç şekilde. Ulaşım dahil ücretler adından da anlaşılabileceği üzere ulaşım dahildir, ulaşım hariç fiyatlar ise ulaşım size ait olacak şekilde belirlenmiştir. Bu ücrete konaklama, kalınan gece sayısı kadar kahvaltı ve akşam yemekleri dahildir. Eğer ki ulaşım talebiniz olursa tarihe göre Ankara, İstanbul ve Kocaelinden tur araçlarımıza biniş yapabilirsiniz.

 Turlarınıza katılmak için en son kayıt tarihi nedir ?
Son kayıt tarihi diye bir uygulamamız yoktur, tamamen kontenjanla alakalı olarak kayıtları durduruyoruz veya devam ediyoruz. Her hafta için belli bir kontenjanımız bulunmaktadır. Yoğun bir tarih ise 5-6 hafta öncesinden kontenjanlar dolabiliyor, tam aksi durumda da kontenjanlar dolmamışsa son gün bile kayıt olabiliyorsunuz ancak genelde son güne bırakan misafirlerimiz kontenjan dolması sebebiyle olumsuz cevapla karşılaşıyor

 Ne gibi aktiviteleriniz oluyor ve ücretleri ne kadar ?
Talebe göre bir çok aktivitemiz gerçekleşmektedir. Olympos Antik kent tanıtımı ücretsiz, 1 gün Adrasan Turu (Ankara çıkışlılar için) ücretsiz. Ortalama fiyatlarıyla beraber Tekne Turu 80-100 TL (ızgara balık veya tavuk + salata ile öğle yemeği dahil), Kemer Inferno Club 30-40 TL ( giriş + ulaşım, not: içecekler kişiye ait ), Yanartaş Gezisi 30 – 40 TL (ulaşım +  giriş + fener), Mehtap Turu 30-40 TL. Fiyat değişiklikleri bölgedeki yoğunluğa göre değişmekte olup, organizasyonumuzla ilgili değildir.

 Aktiviteleriniz dışında ne gibi harcamalarım oluyor ?
İlk olarak belirtmeliyiz ki Olympos’da deniz antik kent içinde bulunmaktadır ve buraya giriş ücretlidir. Eğer ki müze kart sahibi iseniz ücretsiz geçiş yapabiliyorsunuz. Ancak 10 girişlik kartı 30 TL’ye alabilirsiniz. Aldığınız bu 10 girişlik kartı arkadaşlarınızla beraber kullanabilirsiniz. Bunun dışında öğle yemekleri, içeceğiniz içecekler ekstra ücrete tabidir. Ama Olympos’da fiyatlar gayet uygundur. Örneğin öğle yemeğinizi 10-15 TL arasında bir ücret ödeyerek yiyebilirsiniz (Gözleme vb). Küçük su ücretleri ise ortalama 1 – 1,5 TL civarlarında olup kutu kola 2,5-4 TL civarlarında, bira 10-15 TL gibi. Yani genel olarak yaşadığınız şehirdeki market fiyatlarına yakın fiyatlar bulunmaktadır. (Fiyatlar net fiyatlar değildir, bir çok market ve işletme bulunmaktadır, değişkenlik gösterebilir, fikir olması açısından verilmiştir.

 Denize nasıl gidiyoruz ?
Deniz antik kent içinde bulunmaktadır ve herhangi bir motorlu veya motorsuz araçla antik kent içine girmek kesinlikle yasaktır. Onun için denize yürüyerek gidiliyor. Antik kent giriş nizamiyesinden denize 8 – 10 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Yürüdüğünüz yol gölge – güneş karışık şekildedir. Denize yakın kısım pansiyonlarda kalıyorsanız Antik kent girişiyle konaklayacağınız pansiyonlar arası 3 – 6 dakika gibi kısa süreli yürüyüş mesafesinde olup herhangi bir araca vs binmenize gerek yoktur. Denize uzak pansiyonlarda kalıyorsanız Antik kent nizamiyesine kadar servis veya dolmuşa binmeniz gerekmekte. Denize uzak kısımdaki pansiyonlarımızda kalıyorsanız oradan ring veya dolmuş vb bir araca binmeniz gerekmekte. Yürümek isterseniz 1 saati geçebilir.

 Böcek, sinek vb çok oluyor mu ?
Herhangi bir tatil bölgesinde böcek sinek vb. ile ne kadar karşılaşma ihtimaliniz var ise Olimpos içinde aynı ihtimal bulunmaktadır. Zannedildiği gibi börtü böcek çok bulunmamaktadır. Hatta bazı tatil bölgelerine nazaran daha az bulunmaktadır.

 

127 thoughts on “Sık Sorulan Sorular

 • 23 Temmuz 2012 tarihinde, saat 11:31
  Permalink

  ankaradan ulaşım ücreti olan 80 tl yalnız gidiş mi yoksa gidiş dönüş mü ?

  Yanıtla
  • 23 Temmuz 2012 tarihinde, saat 13:45
   Permalink

   Demet Hanım, gidiş dönüş toplam nakit bedeli 2012 yılı için kişi başı 80TL’dir.

   Yanıtla
   • 25 Temmuz 2012 tarihinde, saat 00:08
    Permalink

    Teşekkür ederim.

    Yanıtla
 • 23 Temmuz 2012 tarihinde, saat 17:40
  Permalink

  tatile grup şeklinde gelsek herhangı bi indirim sağlıyor musunuz?

  Yanıtla
  • 23 Temmuz 2012 tarihinde, saat 20:07
   Permalink

   İlayda hanım, grubunuzun katılımcı sayısına, kaç gece konaklayacagınıza, ulaşım alıp almayacağınıza ve seçeceğiniz tarihe göre değişebilir. Lütfen bu konuyla ilgili bizimle 0532 725 89 52 nolu telefondan irtibata geçiniz.

   Yanıtla
 • 24 Temmuz 2012 tarihinde, saat 13:13
  Permalink

  Merhaba, iki kişilik odalarınızda yataklar genelde çift kişilik mi yoksa ayrı ayrı iki yatak mevcut mu?

  Yanıtla
  • 24 Temmuz 2012 tarihinde, saat 14:36
   Permalink

   Merhaba Mete Bey,

   iki kişilik odalarda her iki türlü yatak çeşidi de mevcut. Siz rezervasyonunuzu yaptırırken yatak seçeneğinizi söylüyorsunuz ona göre kontenjanda da sıkıntı yoksa yataklar istediğiniz dogrultuda ayarlanıyor.

   Yanıtla
 • 25 Temmuz 2012 tarihinde, saat 13:09
  Permalink

  odalarda tv, wifi falan var mı

  Yanıtla
  • 25 Temmuz 2012 tarihinde, saat 13:51
   Permalink

   Standart Bungalow Odalarda Tv bulunmamaktadır. Ancak TV kriteriniz mutlaka olmalı şeklinde ise, fark ödeyerek TV’li odalara geçebilirsiniz. Wifi ise bazı odalardan çekebiliyor bazılarından çekmeyebiliyor, ama genel ortak alanda wifi kullanabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 25 Temmuz 2012 tarihinde, saat 21:59
  Permalink

  turlarınızda hangi pansiyonla yada pansiyonlarla anlaşmalısınız?kemer merkeze gitmek için haftanın herhangi birgünü ulaşım aracı var mı

  Yanıtla
  • 26 Temmuz 2012 tarihinde, saat 00:26
   Permalink

   Merhaba Ezgi Hanım,

   Turlarımızda öncelik sıramıza göre Yakamoz, türkmen, rüya, şaban ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kemer merkeze direk araçlar yok maalesef, Önce olympos yol ayrımına çıkıyorsunuz ve oradan tekrar başka bir dolmuşa binerek gün içinde geçebiliyorsunuz. Buna ek olarak bizim organizasyonumuz bünyesi perşembe gecesi kemer inferne club turu oluyor.

   Yanıtla
 • 26 Temmuz 2012 tarihinde, saat 19:46
  Permalink

  nerelerde konaklanacak ? Oteller kaç yıldızlı?

  Yanıtla
  • 27 Temmuz 2012 tarihinde, saat 00:21
   Permalink

   Merhaba Harun Bey,

   Olympos’ta sadece bungalow ağaç evlerden oluşan pansiyonlar bulunmaktadır. Kalınan yerler ağaç evlerdir. Ağaç evlerle ilgili görseller için yukarıdaki menüde Bungalow bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

   Yanıtla
   • 02 Haziran 2015 tarihinde, saat 22:51
    Permalink

    Merhaba, ücreti nakit olarak nasıl veriyoruz elden mi ve bir süresi var mı?

    Yanıtla
    • 09 Haziran 2015 tarihinde, saat 11:28
     Permalink

     Merhabalar,

     Ücretleri ister A Sınıfı TURSAB üyesi acentemize gelip elden yapabileceğiniz gibi, ofisimizde kredi kartıyla da ödeme yapabilirsiniz. Ya da hiç ofise gelmeden şirket hesaplarımıza ödeme yapabileceğiniz gibi kredi kartı ile gelmeden ödeme yapmak istiyorsanız mail order sistemimizle de ödeme yapabilirsiniz. Online yapılan ödemelerde rezervasyon formunuz mail olarak tarafınıza atılıyor.

     Yanıtla
 • 27 Temmuz 2012 tarihinde, saat 21:55
  Permalink

  80 TL ücretle Olimposa geliş her süre için geçerli mi, yoksa sadece 3 gece için mi geçerli orayı pek anlamadım. Ankaradan gelip 7gece kaldığım taktirde ulaşımı nasıl gerçekleştireceğim?

  Yanıtla
  • 28 Temmuz 2012 tarihinde, saat 04:02
   Permalink

   Merhaba Aynur Hanım,

   Ulaşım imkanı sadece 3 gece 4 gün belirtilen tur paketlerinin oldugu tarihlerde bulunmaktadır. 7 gece konaklama için kendi ulaşımınızı kendiniz sağlamanız gerekmektedir. Ankara’dan örneğin kamil koç firmasının kumluca otobüslerine binerseniz olymposa yol ayrımında inip, indiğiniz noktadan dolmusa binerek kalacağınız pansiyon önüne kadar gelmeniz mümkündür. Başka firma araçlarıyla gelirseniz Antalya otogarda inip, kumluca arabalarına binip yine olmypos yol ayrımında inip dolmuşa binerek pansiyon önünde inebilirsiniz.

   Yanıtla
 • 28 Temmuz 2012 tarihinde, saat 07:25
  Permalink

  Biz 4 veya 5 arkadaş 6 – 9 eylül arası gitmek istiyoruz fakat biz Eskişehir’deyiz. Eskişehir’den Ankara’ya gelip bir de Olympos’a gitmek için Ankara’daki otobüse mi para vereceğiz?

  Yanıtla
  • 29 Temmuz 2012 tarihinde, saat 23:30
   Permalink

   Merhabalar,

   Seçtiğiniz tarihlerde yüksek ihtimalle Eskişehir’den de aracımız kalkacaktır. Araç kaldırmalarını talebe göre ayarlıyoruz ki 5 kişilik ön talep o tarihe araç koyup tanıtıma çıkmamız için yeterli olabilir. İşin özü yüksek ihtimalle o tarihlerde araç kaldıracagız. Araç kaldırmaz isek, Ankara’dan katılacabileceğiniz gibi direk olymposa kendi imkanlarınızla da ulaşabilir orada grubumuza katılabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 29 Temmuz 2012 tarihinde, saat 14:17
  Permalink

  bu tur için tek kişi katılmak istiyorum fiyat seçeneği nasıl oluyor ve ulaşımı kendim ayarlıcam orda kredi kartı vbkullanaibliyormuyuz yerlerinizhalavar mı

  Yanıtla
  • 29 Temmuz 2012 tarihinde, saat 23:28
   Permalink

   Merhaba Cengiz Bey,

   Tek kişi geldiğinizde tek kişilik odada kalıyorsunuz ancak bir odayı tek başınıza kapattıgınız için fiyatlarda %50 artış oluyor. Mesela 1-17 ağustos tarihleri arasında şuan ki 3 gece fiyatımız 170 tl, siz tek kalınca +85 tl fark ekleniyor ve 255 TL olarak ödeme yapıyorsunuz. Kredi kartı ödemelerini ise ofisimize gelip yapabilirsiniz yada başka bir şehirdeyseniz mail order yöntemiyle ödeyebilirsiniz. Olymposa ödeme bırakma durumunuz ise tamamen şansa bırakmak olur. Yani örneğin 9-12 ağustos dönemini seçtiniz ve önceden ödeme yapmadınız ödemeyi olymposa bıraktınız. Geldiğinizde yer varsa ve fiyatlar aynı ise aynı koşullarda yardımcı olunur ama bu da tamamen şansa bırakmak oluyor, ödemeyi olmyposa bırakırsanız yerinizi kesin rezervasyon olarak ayıramıyoruz.

   Yanıtla
 • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 02:38
  Permalink

  Tek kişi geldiğimde eşleştirme yapıyormusunuz yoksa tek kalmak zorundamıyım

  Yanıtla
  • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 16:13
   Permalink

   Merhaba Dilara Hanım,

   Tek kişi geldiğinizde sizin gibi tek gelen var ise iki tarafında onayı olursa birleştirme yapıyoruz. Eğer öyle bir durum yok ise tek kişi konaklamak durumunda oluyorsunuz, tek konaklamalarda konaklama bedeli üzerinden %50 artış söz konusu oluyor.

   Yanıtla
 • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 10:40
  Permalink

  ulaşımda otobüsler otele kadar getiriyor ve dönüşte de otelden mi alıyor yoksa belli bir yerde bırakıyor da biz kendi imkanlarımızla mı otele varıyoruz?

  Yanıtla
  • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 16:14
   Permalink

   Merhabalar,

   Ulaşımlarımız Ankara ve İstanbul’dan belirtilen güzergahlardan alıp, pansiyonlar önüne kadar bırakıyor ve dönüştede yine pansiyon önünden biniyoruz ve şehrinize vardıgınızda belirtilen güzergahta inebiliyorsunuz.

   Yanıtla
 • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 10:50
  Permalink

  bir de ulaşım hangi turizm şirketiyle sağlanıyor?

  Yanıtla
  • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 16:28
   Permalink

   Ulaşımlarımız, bilinen peron araçlarıyla yapılmamaktadır. Özel tur taşımacılıgı yapan firmalarla yapılmaktadır.

   Yanıtla
 • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 15:27
  Permalink

  merhaba biz bu tatile iki arkadaş katılmak istiyoruz 18-21 ağustos tarihli paketinizi kullanmak istiyoruz yol dahil fiyatınız nedir..alkol almak istersek nerden alabiliyoruz..odamızda tüketebiliyomuyuz..ve 18-21 ağustos paketi kontenjan durumu nedir?

  Yanıtla
  • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 16:32
   Permalink

   Merhabalar Gökberk Bey,

   18 – 21 Ağustos bayram dönemi için kayıtlarımız devam etmektedir. Ancak bayram dönemine talep çok olduğu için erken rezervasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır. Ayrıca önce kayıt yaptıranlar denize yakın pansiyonlarda konaklayacaktır sona kalan kayıtlar ise denize daha uzak olan pansiyonlarda konaklama yapacaktır, suan denize yakın pansiyonlar için kayıt yaptırabilirsiniz.

   Ulaşım dahil nakit Ankara’dan 290 TL, İstanbul’dan 310 TL iki kişilik odalarda kişi başı fiyatımızdır.

   Alkol ise istediğiniz her yerden alabiliyorsunuz ( pansiyon, market vs ), ulaşım araçlarımız hariç olymposta istediğiniz yerde içebiliyorsunuz.

   Yanıtla
 • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 18:42
  Permalink

  İzmir’den ulaşımınız niye yok?
  özel arabamız yok gelme durumumuz çok zor olacak

  Yanıtla
  • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 23:49
   Permalink

   Merhaba Haluk Bey,

   İzmir’den yeterli talep olmadıgından dolayı araç kaldıramıyoruz. Herhangi bir şehirden araç kaldırabilmemiz için minumum 16 kişilik talep olması gerekiyor. Belki eylül ayındaki bir hafta için, izmir kalkışlı tur gerçekleştirme durumumuz olabilir.

   Yanıtla
 • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 21:27
  Permalink

  bende yapı kredi ya da bonus kartı yok finansbankın fix kartı var, taksitlendirme yapabiliyormuyuz?

  Yanıtla
  • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 23:48
   Permalink

   Merhaba Vildan Hanım

   Taksit yapabildiğimiz kartlar maalesef sadece world ve bonus, fix karta tek çekim yapabiliyoruz.

   Yanıtla
 • 31 Temmuz 2012 tarihinde, saat 15:01
  Permalink

  merhaba ben erkek arkadaşımla tatilinize katılmak istiyorum fakat o şu an amerikada olduğu için katılamıyoruz 27 eylülde dönecek ekim ayının başında katılabiliyor muyuz bu tatile? Bu evlerde 2 kişi kalmamızda bir sorun olur mu?

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:58
   Permalink

   Merhabalar

   Belirttiğiniz tarihlerde de yüksek ihtimalle turlarımız olacaktır. Sitemizden bunların duyurusunu yapacağız. Aynı zamanda bilgi almak için 0532 725 89 52 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Erkek arkadaşınızla birlikte kalmanızda ise herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.

   Yanıtla
 • 01 Ağustos 2012 tarihinde, saat 11:21
  Permalink

  Merhaba,
  gezilere katılmak mecbur tutulmuyor değil mi?3gece 4gün sadece denize gidip gelmemizde bir sakınca yoktur umarım 🙂

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 17:00
   Permalink

   Merhaba,

   Gezilerimize geldiğinizde isterseniz grupla beraber aktivitelere katılabilirsiniz, istersenizde bağımsız olarak tatilinizi yapabilirsiniz. Zaten her hafta her iki kesimden de kişiler bulunmaktadır.

   Yanıtla
 • 01 Ağustos 2012 tarihinde, saat 14:42
  Permalink

  Merhabalar tekrar rezervasyon için telefon numatanızı arıyoruz ama mesgul çalıyor sürekli, irtibata nasıl geçebiliriz.

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 17:01
   Permalink

   Merhabalar

   Bazı zamanlar yoğunluktan dolayı meşgul çalabiliyor, arkadaşlarımız size geri dönüş yapacaktır. Eğer ki çok yoğun zamanlarda sürekli meşgul tonunu alırsanız lütfen mesaj çekiniz ve bilgi istediğinizi belirtiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

   Yanıtla
 • 04 Ağustos 2012 tarihinde, saat 15:52
  Permalink

  verdiğiniz telefon numaralarına ulaşamıyoruz neden ???

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:53
   Permalink

   Merhabalar

   Zaman zaman kapalı olabiliyor, ekibimiz her hafta olympos turlarında oldugundan özellikle tekne turu oldugu günler telefona ulaşmakta sorunlar yaşanabiliyor. Ulaşamazsanız size geri dönüş sağlanıyor. Eğer ki geri dönüşte sağlanmaz ise lütfen tekrar bizi arayınız. Bazı zamanlar ulaşılamaz olduğumuz için kusura bakmayın lütfen.

   Yanıtla
  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:51
   Permalink

   Merhaba,

   Bazı pansiyonlarda havuz bulunmaktadır ancak bunlar denize uzak tarafta olan pansiyonlar. Normalde biz denize yakın taraftaki pansiyonlarla çalışıyoruz ve bu denize yakın olan pansiyonlarda havuz bulunmamaktadır. Ama havuz öncelikli tercihiniz ise denize uzak taraftaki anlaşmalı olduğumuz pansiyonlarımızdan aynı fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 06 Ağustos 2012 tarihinde, saat 00:02
  Permalink

  13 eylulden sonra tur yok mu ?

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:51
   Permalink

   Merhabalar

   Şuan için netleşen yok ama talep gelmesi doğrultusunda 13 Eylül’den sonrada turlarımız devam edecektir. Lütfen bizi takip ediniz. Eger gelmek istediğiniz grubunuz var ise 0532 725 89 52 nolu telefondan bizle irtibata geçerek sayınızı ve tarihinizi belirtiniz. Çünkü turlar talep doğrultusunda çıkartılmaktadır.

   Yanıtla
 • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 02:23
  Permalink

  üç ya da dört kişi gelmeyi düşünüyoruz deniz haricinde olymposta havuz var mıdır

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:50
   Permalink

   Merhaba Pınar Hanım,

   Bazı pansiyonlarda havuz bulunmaktadır ancak bunlar denize uzak tarafta olan pansiyonlarda. Normalde biz denize yakın taraftaki pansiyonlarla çalışıyoruz ve bu denize yakın olan pansiyonlarda havuz bulunmamaktadır. Ama havuz öncelikli tercihiniz ise denize uzak taraftaki anlaşmalı olduğumuz pansiyonlarımızdan aynı fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 15:49
  Permalink

  merhaba,
  araç hareket saatlerinizi öğrenebilir miyim lütfen (istanbul).
  teşekkürler…

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:47
   Permalink

   Merhabalar,

   Araçlarımız 3 gece 4 gün şeklindeki paketlerimiz Çarşamba akşamları kalkışlı oluyor.

   21:15 BAHÇELİEVLER METROBÜS
   22:00 BEŞİKTAŞ YTÜ KAMPÜS
   22:30 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ
   23:00 KARTAL KÖPRÜSÜ

   şeklinde ama her hafta değişebiliyor. Kesin kalkış yer ve saatleri için lütfen bize telefon yoluyla ulaşınız

   Yanıtla
 • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:37
  Permalink

  eylül de 3 gece 4 gün ulaşımlı fiyatı 325 tl mi oluyor ?

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:45
   Permalink

   Eylülde 3 gece 4 gün ulaşımlı Ankara’dan suan 225 tl, istanbulda ise 245 TL oluyor. Ama bu fiyatlar suan için geçerli, ilerleyen günlerde artış gösterecektir. Gelmeyi kesin düşünüyorsanız 0532 725 89 52 nolu telefondan bize ulaşarak rezervasyonunuzu yaptırınız.

   Yanıtla
 • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 21:22
  Permalink

  merhabalar,
  ben ve eşim gelmek isteriz ancak,katılımcıların bay ve bayan sayısında gerekli hasasiyet gösterilmektemidir? kalınacak yerin denize uzaklığı nekadardır

  Yanıtla
  • 12 Ağustos 2012 tarihinde, saat 23:52
   Permalink

   Merhabalar

   Gelen misafirlerimiz genelde bayan ağırlık olmaktadır. Yani gelen katılım isteklerinde kesinlikle bay – bayan oranı göz önünde bulundurulmaktadır. Kalınacak yerler denize ortalama 10-12 dakika uzaklıktadır. Denize giriş milli park sınırlarında oldugundan dolayı orada pansiyon araç vb hiç şey bulunmadığı için herkes mecburen ortalama minumum bu kadar yürümek zorundadır. Yani pansiyonlarımız denize en yakın pansiyonlardandır.

   Yanıtla
 • 10 Ağustos 2012 tarihinde, saat 06:58
  Permalink

  Turunuza eylül ayında konyadan 2 kişi katılmak istiyoruz. Ulaşımı nasıl sağlayabilirim. Sanırım otobüsleriniz konya güzergahından geçiyor. Ulaşım fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?

  Yanıtla
  • 12 Ağustos 2012 tarihinde, saat 23:55
   Permalink

   Merhabalar

   Evet araçlarımız Konya’dan geçmemektedir. Siz kendi ulaşımınızı kendiniz sağlayabilirsiniz. Antalya kumluca otobüslerine binerseniz olympos yol ayrımında iniyorsunuz ve indiğiniz yerden dolmuşa binerek pansiyon önüne kadar gelebiliyorsunuz. Dönüşte aynı şekilde pansiyon önünden binip olympos yol ayrımına çıkabilirsiniz. Oradan isterseniz kumlucadan gelen şehirlerarası otobüslere binebilir yada Antalya otogarına giden dolmuşlara binebilirsiniz.

   Yanıtla
 • 17 Ağustos 2012 tarihinde, saat 00:29
  Permalink

  Merhabalar,

  Ben 7gecelik paketleriniz hakkında bilgi alacaktım. Sitede bununla ilgili bir bilgilendirme bölümü bulamadım, eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sadece ulaşımlı 3gece 4 günlü seçeneğiniz mi var, yoksa paket programı olmadan biz 7gece anlaştığınız bir pansiyonda kalabiliyor muyuz? Ama böyle bir durumda da alınacak olan yemeklerde bir sıkıntı olur sanırım..

  Bilgilendirirseniz çok sevinirim,

  Kolay gelsin…

  Yanıtla
  • 01 Eylül 2012 tarihinde, saat 23:50
   Permalink

   Merhabalar Gökhan Bey,

   Ulaşım imkanımız sadece 3 gece 4 gün seçeneği için bulunmaktadır. 7 gece konaklayabilirsiniz ancak kendi ulaşımınızı kendiniz sağlamanız gerekmektedir.
   Alınacak yemeklerde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. 7 gecelik paketi aldığınızda 7 sabah kahvaltısı ve 7 akşam yemeği ücrete dahildir. Pansiyonlar sadece bizim gruplarımız için açık değil, haftanın 7 günü misafir ağırlamaktadır.

   Sizleride aramızda görmek isteriz.

   Teşekkürler

   Yanıtla
 • 22 Ağustos 2012 tarihinde, saat 03:54
  Permalink

  merhabalar..

  biz 3 kişi ankaradan katılmak istiyoruz.. ulaşım dahil olucak şekilde.
  sormak istediğim. ulaşım esnasındada alkol alınabiliyormu.. pansiyon alanıda gece aktivitesi mevcutmu, fiyatta indirim konusunda nasıl yardımcı olabilirsiniz..

  Yanıtla
  • 01 Eylül 2012 tarihinde, saat 23:47
   Permalink

   Merhabalar

   Ulaşım anında alkol alınması veya araçta sigara içilmesi kesinlikle YASAKTIR.

   Pansiyon alanında her zaman olmasada bazı akşamlar aktiviteler olabiliyor, ama bizim konaklayacağımız yerlerde olmasa bile çevrede bar, disco vb yerlerde bir çok etkinlik olmaktadır, kendi zevkinize göre dilediğinize katılabilirsiniz.

   Fiyat konusunda ise fiyatlarımız sabittir, maalesef indirim yapılması söz konusu değildir.

   Yanıtla
 • 28 Ağustos 2012 tarihinde, saat 14:58
  Permalink

  merhaba ben gaziantepden gitmek istiyorum nasıl ve ne şekilde gidebilirim .arkadaşımla gitmek istiyoruz 31 ağustos 9 eylül tarihleri içinde .yalnız tur ücerti içine neler dahil ve ne kadar bunlar hakkında bilgilendirirseniz memnun olurum.

  Yanıtla
  • 01 Eylül 2012 tarihinde, saat 23:41
   Permalink

   Merhabalar

   Gaziantepden Antalya otogar yada Antalya – Kumluca / Finike otogarlarından birine gelip oradan olympos yol ayrımına dolmuşla geçebilirsiniz. Olympos yol ayrımından ring dolmuşlarıyla pansiyon önüne kadar gelebiliyorsunuz.

   Tur ücreti içinde Konaklama + sabah kahvaltısı + akşam yemeği dahildir. Diger ögünler ve içeceklerle birlikte kişisel harcamalarınız ekstradır. Bunlara ek olarak yapacağımız etkinliklere de katılmak isterseniz onlarda ekstra ücrete tabi tutulmaktadır.

   Rezervasyon için lütfen 0532 725 89 52 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz.

   Yanıtla
 • 28 Ağustos 2012 tarihinde, saat 16:35
  Permalink

  30 Ağustos – 2 Eylül 2012 (3Gece 4Gün) turunuzun fiyatı nekadar oluyo ulaşım dahil nekadar, 2 kişi gelmek istiyoruz yer durumu müsaitmi?

  teşekkürler

  Yanıtla
  • 01 Eylül 2012 tarihinde, saat 23:38
   Permalink

   Merhabalar

   Selen hanım mesajınız tarafımıza geç ulaştı, bundan dolayı gecikmeli cevap için kusura bakmayın. Sizi 6-9 eylül yada eylül ayındaki diger turlarımıza bekliyoruz. Rezervasyon düşünürseniz daha çabuk irtibata geçebilmek için lütfen bizimle 0532 725 89 52 nolu telefon numarası ile irtibata geçiniz.

   Yanıtla
 • 28 Ağustos 2012 tarihinde, saat 23:25
  Permalink

  samsundan nasıl ulasım var ,ankaradamı katılabılıyoruz kafıleye ??

  Yanıtla
  • 01 Eylül 2012 tarihinde, saat 23:37
   Permalink

   Merhabalar

   Samsun’dan ulaşım imkanımız bulunmamaktadır. Ankara veya İstanbul’dan gruba dahil olabileceğiniz gibi kendi imkanlarınızla olymposa gelip gruna orada da dahil olabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 31 Ağustos 2012 tarihinde, saat 23:43
  Permalink

  merhabalar,

  6-9 eylül tarihleri arasında 2 kişi gelmek istiyoruz. Gördüğüm kadarıyla turlarda sadece perşembe gecesi kemer merkeze gidiliyor. Cuma ve cumartesi geceleride eğlenmek için herhangi bir tur oluyormu. Olmuyorsa olimposda gece ne gibi aktiviteler vardır bilgi alabilirmiyim?

  Yanıtla
  • 01 Eylül 2012 tarihinde, saat 23:34
   Permalink

   Merhaba Murat Bey,

   Tabii ki gelebilirsiniz rezervasyon için lütfen 0532 725 89 52 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz.
   Etkinliklere gelince gece disco turu olarak perşembe günleri Kemer’e gidiliyor, bazende talep olursa Cumartesi geceleri tekrardan kemere gidiliyor. Kemer’e gidilmediği takdirde Olympostaki disco, bar vb yerlerde etkinlikler yapılıyor, yani eğlenmek isteyene her akşam aktivitemiz bulunmakta. Disco turları dışında da mehtap tekne turu, yanartaş gezisi, antik kent gezisi, ve gündüz tekne turu gibi aktivitelerimizde bulunmaktadır.

   Yanıtla
 • 03 Eylül 2012 tarihinde, saat 12:02
  Permalink

  merhaba biz 7 kişilik bir gurubuz 3 küçük çocuğumuz var turunuzda rahat edebilirmiyiz?ayrıca 7 kişiye ne gibi indirim sağlıyorsunuz istanbul dan gelmeyi düşünüyoruz..birde küçük çocuğumuz olduğu için denize en yakın konaklamayı tercih erderiz bunu nasıl sağlıyorsunuz?şimdiden teşekkürler…

  Yanıtla
  • 10 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:21
   Permalink

   Merhaba Melike Hanım,

   Çocuklarınız yürümekten çabuk bıkmıyorlarsa rahat edebilirsiniz. Çünkü denize en yakın pansiyonlarla çalışıyoruz ve yürüme mesafesi ortalama 12 dakika civarı sürüyor. İndirim ise maalesef yapamıyoruz. Grup indirimleri 20 kişi ve üzeri olduğu takdirde müsaitlik var ise yapılmaktadır.

   Yanıtla
 • 03 Eylül 2012 tarihinde, saat 12:11
  Permalink

  tekrar merhaba birde 5 geceli turunuzda ulaşım yokmudur?

  Yanıtla
  • 10 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:19
   Permalink

   Merhaba

   Ulaşım imkanı sadece 3 gecelik turlarımızda belirtilen tur tarihlerden bulunmaktadır. 5 gece konaklamalar için kendi ulaşımınızı kendiniz sağlayabilirsiniz. Kendi özel aracınızla ulaşım sağlama imkanınız yok ise, şehirlerarası otobüs firmalarından Kumluca veya Finike araçlarına binerseniz olympos yol ayrımında inebilirsiniz. İndiğiniz noktadan ring dolmuşlarına binerekte pansiyon kapısında inebilirsiniz.

   Yanıtla
 • 03 Eylül 2012 tarihinde, saat 20:32
  Permalink

  Tek Kişi olarak katılmak istiyorum,herşey dahil olarak tatil yapma imkanı varmı,bilgi alabilirmiyim?

  Yanıtla
  • 10 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:16
   Permalink

   Merhaba

   Maalesef olymposta herşey dahil konaklama sistemi hiç biryerde bulunmamaktadır.

   Yanıtla
 • 04 Eylül 2012 tarihinde, saat 03:07
  Permalink

  sevgilimizle katılıp 2 kişilik odalarda konaklayabiliyomuyuz?

  Yanıtla
  • 10 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:14
   Permalink

   Merhaba

   Evet beraber konaklayabiliyorsunuz herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

   Yanıtla
 • 04 Eylül 2012 tarihinde, saat 10:28
  Permalink

  merhaba.

  odalarda buz dolabı var mı? kendimiz mangal yakmak istersek eğer yakabiliyor muyuz? pansiyonda mangallık mevcut mudur? odalarda yastık çarşaf değişimi yapılıyor mu? yoksa kendi yastığımızı çarşaflarımızı kendimiz mi getirip değiştiriyoruz? iyi çalışmalar dilerim…

  Yanıtla
  • 10 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:12
   Permalink

   Merhabalar

   Odalarda buzdolabı bulunmamaktadır. Mangal yakmak isterseniz pansiyonda değil ama konaklama yerlerinden uzak, izni olan yerlerde yapabilirsiniz.
   Odalarda isteğiniz olur ise yastık ve çarşaf değişimi mümkündür.

   Teşekkürler

   Yanıtla
 • 05 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:35
  Permalink

  Merhabalar biz 4 arkadaş 9eylülde tura katılmayı düşünüyoruz Adana’dan ulaşım yok sanırım ama eğer varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim. Merak ettiğim konu şu örneğin bu aktivitelerden bazılarına katılmak bazılarına katılmamak bizim elimizde olan bir şey değil mi ? Örneğin yanartaş gezisine katılmak istemiyoruz ama tekne turuna katılmak istemiyoruz bunları kendi isteklerimiz doğrultusunda yapabilir miyiz ?

  Yanıtla
  • 10 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:10
   Permalink

   Merhabalar

   Tabii ki kendi imkanlarınızla ulaşım sağlayarak Adana’dan olymposa gelebilirsiniz. Turlarımıza katılıp katılmamak tamamen size kalmış. İster hepsine yada birine katılabilirsiniz istemezseniz hiç birinede katılmayabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 05 Eylül 2012 tarihinde, saat 17:01
  Permalink

  eylül ayı ile ilgili 4gece 5 gün yada 5 gece 6 gün programları geçerlimidir tarihleri nasıldır

  Yanıtla
  • 10 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:08
   Permalink

   Merhabalar

   Eylül ve ekim ayı için 4-5-6-7-8-9 hatta daha fazla gece konaklama seçeneklerimiz mevcuttur. Tarihinizi kendiniz belirleyip bize 0532 725 89 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 05 Eylül 2012 tarihinde, saat 17:06
  Permalink

  ayrıca fiyatlarınız neden 3 gece kalan la 7 gece kalan için aynı hatta çok kalan daha pahallı

  Yanıtla
  • 10 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:09
   Permalink

   Merhaba

   Sanırım tanıtımları yanlış okudunuz. Bu yazıyı yazarken ki güncel fiyatlarımız 3 gece için 145 TL, 7 gece için ise 345 TL. Daha çok kalan elbette daha pahalı olacak =)

   Yanıtla
 • 06 Eylül 2012 tarihinde, saat 15:50
  Permalink

  Merhabalar ben tek gitmeyi düşünüyorum böyle bir imkanınız var mı varsa fiyat farkı var mı?bilgi verebilirmisiniz?

  Yanıtla
  • 10 Eylül 2012 tarihinde, saat 14:06
   Permalink

   Merhaba,

   Tek konaklamalarda konaklama bedeli üzerinden %50 fiyat farkı bulunmaktadır.

   Yanıtla
 • 26 Mayıs 2013 tarihinde, saat 22:16
  Permalink

  Merhabalar, 20-23 Haziran turunuza kız arkadaşım ve ben katılmak istiyoruz.Eğer memnun kalırsak süreyi uzatabilir miyiz? Eğer 2 gün daha uzatırsak 5 gece 6 gün fiyatınız mı geçerli olacak. bilgilendirirseniz sevinirim, iyi akşamlar.

  Yanıtla
  • 31 Mayıs 2013 tarihinde, saat 17:48
   Permalink

   Merhabalar Alper Bey,

   Evet dediğiniz şekilde oraya gittikten sonra süreyi uzatmak isterseniz ve pansiyonumuzda da müsaitlik var ise dediğiniz gibi 5 gece 6 günlük fiyat geçerli olacaktır.

   Yanıtla
 • 10 Haziran 2013 tarihinde, saat 19:51
  Permalink

  Merhaba, iki kişilik odalarınızda yataklar çift kişilik mi?
  Hangi pansiyonda kalıyoruz?

  Yanıtla
  • 11 Haziran 2013 tarihinde, saat 12:11
   Permalink

   Merhabalar,

   İki kişilik odalarda bazı odalarda yataklar çift kişilik bazıların da ayrı ayrı, yani gelen misafirlerimizin talebine göre yerleştirme yapıyoruz, ancak çok aşırı yogunlukta olundugu zamanlarda tesis full ise bazen isteğe cevap verilemeyebiliniyor ama bu durum çok nadir gerçekleşen bir durumdur.

   Pansiyon konusunda ise bir çok pansiyon ile anlaşmamız mevcut burada misafirlerimize alternatifler sunabiliyoruz ancak bizim misafirlerimizi tercihen konaklatmak istediğimiz ilk pansiyon Türkmen Tree House oluyor.

   Yanıtla
  • 19 Haziran 2013 tarihinde, saat 14:37
   Permalink

   Merhabalar,

   Bir çok pansiyonla anlaşmamız vardır ancak biz öncelikle Olympos’un en çok tercih edilen ve en büyük pansiyonu olan Türkmen Tree House ile çalışıyoruz.
   Yataklar ister çift kişilik ister ayrı ayrı oluyor. Tabii belirtmek isteriz çok çok çok yoğun dönemlerde istediğiniz tarz olmayabiliyor ki bu durumla neredeyse hiç karşılaşmadık.

   Yanıtla
 • 17 Haziran 2013 tarihinde, saat 21:28
  Permalink

  antalya merkezden 2 kişi olarak gelmek istiyoruz servisler nereden saat kaç gibi kalkıyor

  Yanıtla
  • 21 Haziran 2013 tarihinde, saat 18:07
   Permalink

   Merhabalar,

   Antalya’dan servislerimiz bulunmamaktadır. Ancak Finike arabalarına binere Olympos yol ayrımında inerek pansiyona rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz 0532 725 89 52

   Yanıtla
 • 19 Haziran 2013 tarihinde, saat 14:22
  Permalink

  3 kişi için durum nedir ? 3 kişilik odalar var mı?

  Yanıtla
  • 19 Haziran 2013 tarihinde, saat 14:33
   Permalink

   Evet 3 kişilik odalarımız mevcut, yani 3 kişi gelmek isterseniz hepiniz 1 odada kalabiliyorsunuz

   Yanıtla
 • 23 Haziran 2013 tarihinde, saat 22:55
  Permalink

  kontenjanınız kaç kişilik 4 temmuza yer bulabilir miyiz ?

  Yanıtla
  • 28 Haziran 2013 tarihinde, saat 02:12
   Permalink

   Merhabalar,

   Şuan için yerimiz mevcut siz kararınız netleşince bizimle telefon yoluyla irtibata geçerseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz, ancak gelmeyi düşündüğünüz hafta sezonun en yogun haftalarından birisidir

   Yanıtla
 • 28 Haziran 2013 tarihinde, saat 20:48
  Permalink

  8 Ağustos – 11 Ağustos 2013 (3Gece 4Gün) = 230 TL
  Bu tarihler için 2 kişilik yer mevcut mudur? Bir de bu fiyata sadece konaklama, sabah ve akşam yemeği dahil değil mi? bunun dışındaki diğer aktiviteler ücretli sanırım

  Yanıtla
  • 29 Haziran 2013 tarihinde, saat 03:36
   Permalink

   Evet şuan yerimiz mevcut, dediğiniz gibi konaklama ile açık büfe sabah kahvaltıları ile açık büfe akşam yemekleri dahildir. Aktivitelerimiz ekstra olarak ücretlendirilmektedir. Tabii Antik kent gezisi, ve Olympos içinde yapacağımız disco turu ücretsiz olmaktadır. Tekne turu, yanartaş turu, mehtap turu, düden şelalesi turu ve kemer inferno ve aura club turları ekstradır.

   Yanıtla
 • 04 Ağustos 2013 tarihinde, saat 18:31
  Permalink

  Merhaba
  Ben bursadan tek gelmek istiyorum. Tek gelen bi baska arkadasla oda paylasabilirim. Bayan olmak sartiyla. 22 ağustostaki tura katilmak istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

  Yanıtla
  • 10 Ağustos 2013 tarihinde, saat 14:59
   Permalink

   Merhabalar İnci Hanım,

   Sizin gibi tek gelen bir başka bayan talep ederse tabii ki beraber konaklamanız ayarlanabilir. İletişim bilgilerinizi tarafımıza ulaştırırsanız bu konuda talep gelirse size dönüş yapabiliriz. Başka tek gelmek isteyen olmaz ise fark ödeyerek tek başınıza bir odada kalabilirsin.z

   Yanıtla
 • 05 Ağustos 2013 tarihinde, saat 15:49
  Permalink

  Merhaba,

  11 Agustos – 18 Agustos arası, 6 kişi (2si çocuk, 8 ve 13 yaşlarında) nasıl bir oda düzeni olabilir? Yeriniz var mı, fiyat nasıl olacak?

  Teşekkürler

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2013 tarihinde, saat 19:31
   Permalink

   Merhabalar,

   Belirtmiş olduğunuz tarihlerde yerimiz mevcut. Grubunuz için 2 oda verilebilir. Oda seçenekleri ve fiyatlar ve daha sağlıklı ve hızlı bilgi akışı için lütfen 0532 725 89 52 nolu telefondan bize ulaşınız

   Yanıtla
 • 05 Ağustos 2013 tarihinde, saat 19:45
  Permalink

  ağustos 15’te gelip 6 gece kalmak istiyorum fakat ulaşım sorunu var;siz 3 gece 4 gün için ulaşım sağlıyobiliyoruz demişsiniz. Bende 2 kere 3 gece 4 gün kalıcam ulaşımı nasıl halledebilirz ? Bide yer var mı ?

  Yanıtla
  • 08 Ağustos 2013 tarihinde, saat 19:35
   Permalink

   Merhabalar

   Belirtmiş olduğunuz tarihte yerimiz mevcuttur. Ancak 6 gece kalmak istiyorsanız ulaşımınızı kendiniz sağlamanız gerekmektedir. Bizim 3 gece 4 gün ulaşım imkanlarımız Her Çarşamba akşamı Ankara – İstanbul ve yol güzergahındaki şehirlerden Olympos’a olup, dönüş günlerimiz ise Pazar günüdür. Ondan dolayı 6 gece olunca ulaşımınızı kendiniz sağlamız gerekmektedir.

   Bunun için ise bizden Çarşamba akşamlı çıkışlı tek yön ulaşım alıp, dönüşünüzü kendiniz halledebilir yada Şehirlerarası otobüslerle Kumluca – Finike otobüslerine binerek Olympos’a rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 09 Ağustos 2013 tarihinde, saat 23:28
  Permalink

  merhaba, konaklama hangi pansiyonda olacak? havaalanından ulaşım için bir kolaylık sağlıyormusunuz?

  Yanıtla
  • 10 Ağustos 2013 tarihinde, saat 14:52
   Permalink

   Merhaba Tuğçe Hanım,

   Konaklamamız önceliklik kontenjanlarımız için Türkmen Tree House’da gerçekleşiyor, kontenjanlar dolarsa ve ek yer açılırsa cevre pansiyonlara yerleştirme yapıyoruz. Tabii bu durum misafirlerimiz bilgisinde oluyor.

   Havaalanından ücretli transfer yapılabiliyor ama pek ekonomik olmuyor, tek yön 150-200 tl arası değişiyor.
   Onun yerine Antalya merkeze geçip, Kumluca Finike dolmuslarıyla Olympos’a ulaşmak daha ekonomik oluyor.

   Yanıtla
 • 13 Ağustos 2013 tarihinde, saat 14:05
  Permalink

  mersinden 2 kişi katılmak istiyoruz. 30-2 eylül arası mersin ulaşım var mı. ulaşım dahil 2 kişi ne kadar ulaşım bize ait olursa ne kadar?

  Yanıtla
  • 16 Ağustos 2013 tarihinde, saat 13:55
   Permalink

   Merhaba,

   Mersin’den ulaşım imkanımız bulunmamaktadır. Kendi ulaşımınızı kendiniz sağlayarak Olympos’ta bize katılabilirsiniz. Sadece Konaklama Bedeli olarakta 3 gece için 30 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında kişi başı fiyatımız 230 TL’dir

   Yanıtla
 • 19 Ağustos 2013 tarihinde, saat 00:01
  Permalink

  ulaşım ve konaklamanın dışında size başka herhangi bir ücret ödeyecek miyiz? rehberlik ücreti gibi.. bazı yorumlarda Ankara ulaşım ücreti 80 tl olarak konuşuluyor ama reklam olarak kullandığınız fotoğraflarda 100, hangisi kesin ücret? son olarak 🙂 18 eylüldeki turunuzun yapılmama ihtimali var mı 🙂 şimdiden tşk ler 🙂

  Yanıtla
  • 12 Eylül 2013 tarihinde, saat 16:58
   Permalink

   Merhaba Zeynep Hanım

   Rehberlik ücreti fiyatımıza dahildir. Konaklama ve ulaşım dışında ki harcamalarınız kemer inferno club turu, düden şelalesi turu, tekne turu, yanartaş turu, mehtap turu olacaktır. Ancak bu etkinliklerimize katılmak zorunlu değildir.

   Ulaşım ücreti yorumlarda gördüğünüz 80 TL’lik fiyat geçen seneki yorumlara aittir. 2013 yaz dönemi için ulaşım fiyatımız 100 TL’dir.
   Ek olarak 18 Eylül gecesi çıkışlı turumuz kesin kalkışlıdır, yani iptal olma durumu yoktur.

   Yanıtla
 • 24 Ağustos 2013 tarihinde, saat 13:33
  Permalink

  Merhaba..Biz iki arkadaş Kurban Bayramı turunu tercih ediyoruz..Ama Bursa’da yaşıyoruz biz ve Ekim 19’da bizim işimizde olmamız gerekiyor buna uygun bir turunuz var mı ?

  Yanıtla
  • 12 Eylül 2013 tarihinde, saat 16:56
   Permalink

   Merhaba Ebru Hanım,

   Kurban Bayramı döneminde giriş gününüz ve kaç gece kalacağınız önemli ona göre bir konaklama ayarlanabilir ancak ulaşımınızı kendiniz sağlamanız gerekmektedir. Geldiğiniz tarihlerde bizim grup etkinliklerimize dilerseniz katılabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 25 Ağustos 2013 tarihinde, saat 15:09
  Permalink

  Tur tarihleri dışında bizim tatilimize uygun konaklama sağlayabiliyor muydunuz ?

  Yanıtla
  • 12 Eylül 2013 tarihinde, saat 16:54
   Permalink

   Merhaba Hakan Bey,

   Evet istediğiniz tarihte istediğiniz kadar kişi ve geceyi belirleyip konaklamanız ayarlayabiliyor bölgedeki yapabilecekleriniz hakkınızda sizi bilgilendiriyoruz.

   Yanıtla
 • 04 Eylül 2013 tarihinde, saat 22:29
  Permalink

  merhaba biz 4 kişi 1 – 4 ekim arası gelmeyi düşünüyoruz.ücretlendirmeniz nasıldır ve o günler arası program aynı sitede belirtilen gibimidir. ucakla antalya havaalnına inicez yurt dışından geliyorz ordan ulaşımımız nasıl saglanacaktır ? bilgi verirseniz sevinirim tesekkürler.

  Yanıtla
  • 12 Eylül 2013 tarihinde, saat 16:53
   Permalink

   Merhabalar,

   Belirtmiş olduğunuz tarihlerde grubumuz bulunmamakta, bizim 3-6 ekim arası grubumuz olacaktır. Siz 3 Ekim tarihindeki etkinlerimize katılabilir yada onun dışında bölgedeki yerel acentelerin turlarına katılabilirsiniz. Ancak fiyatları bizim etkinliklerimize göre daha yüksek olmaktadır ve bizim yaptıgımız her etkinliği gerçekleştirememektedirler.

   Yanıtla
 • 11 Eylül 2013 tarihinde, saat 23:16
  Permalink

  internet ve kullanabileceğimiz bir bilgisayar var mı ? 19 eylülde ders kaydı yapmamız gerekli orda olacağız internet ve bilgisayar gerekli de 🙂

  Yanıtla
  • 12 Eylül 2013 tarihinde, saat 16:51
   Permalink

   Merhaba Merve Hanım,

   Evet internet bağlantısı mevcut ve ders kaydınız için bilgisayar bulup kullanmanız sıkıntı olmayacaktır =)

   Yanıtla
 • 07 Ağustos 2014 tarihinde, saat 16:10
  Permalink

  biz 2 kişi 14-17 ağustos 2014 veya 21-24 ağustos 2014 tarihlerinde gelmeyi planlıyoruz. İkametimiz eskişehir. buradan turunuz var mı yoksa ulaşımı biz kendimiz mi karşılayacağız ?
  Tadını doya doya çıkarmak istediğimiz bir tatil olsun istiyoruz sizin verdiğiniz fiyata dahil olanlar haricinde harcamamız ortalama ne kadar olacak?
  Bir de biraz absürd bi soru olacak ama.. plajlara giriş ücretli fakat resimlerde şezlong göremedim. şezlong var mı sahillerde

  Yanıtla
  • 19 Ağustos 2014 tarihinde, saat 18:02
   Permalink

   Merhaba Kerem Bey,

   Tabii ki gelebilirsiniz bekleriz. Turlarımız eğlenmek isteyenler için eğlenceli oluyor. Eskişehir’den ulaşımınızı kendiniz sağlayabilirsiniz ya da sivrihisardan Ankara aracına binebilirsiniz. Plaja giriş ücretli 10 girişlik karrt alıyorsunuz bu kart ile 10 kere girebiliyorsunuz bedeli ise 7,5 TL ya da müze kart ile ücretsiz girebiliyorsunuz. Girişlerin ücretli olması sahilin müze alanı olmasından kaynaklanıyor. Şezlonglu tatil istiyorsanız sahilden 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan özel işletmere ait yerlere gidip sezlong kiralayabiliyorsunuz.

   Yanıtla
 • 16 Ağustos 2014 tarihinde, saat 22:06
  Permalink

  Merhaba iyi günler. Biz 4 arkadaş katılmayı düşünüyoruz konaklayacağımız yer temizlik açısından nasıl ve Duş mutfak imkanı var mı teşekkür ederim şimdiden verdiğiniz bilgiler için iyi çalışmalar..

  Yanıtla
  • 19 Ağustos 2014 tarihinde, saat 17:59
   Permalink

   Merhabalar,

   Temizlik açısından herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız, odalarda duş wc klima bulunmaktadır. Ancak mutfak yoktur. İlginize teşekkürler. Rezervasyon için bize 0532 797 18 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

   Yanıtla
 • 05 Eylül 2014 tarihinde, saat 15:27
  Permalink

  Merhabalar. Ben 17 eylul 21 eylul tarihlerinde turunuza katilmak istiyorum. Arkadaslarimin iptal etme ihtimalu var bunun icin yalniz gelebiliri. Belki sacma olacak ama bu bir problem teskil eder mi ?

  Yanıtla
  • 06 Eylül 2014 tarihinde, saat 12:04
   Permalink

   Merhabalar Banu Hanım, bu durum herhangi bir sorun teşkil etmez yalnız da gelebilirsiniz. Ancak tek kişilik konaklamalarda odayı tek başınıza kapatacağınız için konaklama bedelinde %50 artış söz konusu oluyor. Yani belirttiğiniz tarih için 3 gece fiyatı olan 165 TL %50 artarak 247,5 TL oluyor. Tabii arkadaşlarınız gelirse örneğin 2 kişi bir odada kalırsanız ödeyeceğiniz tutar yine kişi başı 165 TL oluyor.

   Yanıtla
 • 18 Ağustos 2015 tarihinde, saat 20:17
  Permalink

  Merhaba. Kiz ve erkekler ayni odada mi kaliyor yoksa ayri mi ?

  Yanıtla
  • 29 Mart 2016 tarihinde, saat 15:42
   Permalink

   Merhaba Gamze Hanım, birlikte geldiğiniz dilediğiniz arkadaşınızla beraber kalabiliyorsunuz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.